Mouse Philips SPK7207BL, USB 2.0, optic, 1000 DPI, 1.5m, negru
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Mouse-Resolution | ≤1000dpi |
| Purpose | Office |
| Movement resolution | 1200 DPI |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Form factor | Ambidextrous |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Buttons quantity | 3 |
| Weight | 78 g |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Connectivity technology | Wired |
| Power source | Cable |
| Ergonomic design | Yes |
| Height | 35 mm |
| Cable length | 1.5 m |
| Buttons durability (million clicks) | 3 |
| Windows operating systems supported | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Width | 65 mm |
| Depth | 110 mm |
| Driver requirement | N |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 85 °C |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 24 |







There are no reviews yet.