Cartus toner Lexmark 71B20Y0, yellow ,return program ,2.3k, CX317DN/417DE, CS317DN/417DN/
| Capacitate toner | ≤5.000pgs |
|---|---|
| Culoare toner | Color |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Box |
| Printing colours | Yellow |
| Package height | 72 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Print technology | Laser printing |
| Package weight | 200 g |
| Package depth | 102 mm |
| Country of origin | China, Mexico, European Union |
| Package width | 141 mm |
| Colour toner page yield | 2300 pages |
| Compatibility | CX317dn CX417de CS317dn CS417dn |
| Approximate page yield (black, ISO/IEC 19798) | 2300 pages |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |



There are no reviews yet.