Toner Lexmark 50F0HA0, black, 5 k, MS310d , MS310dn
| Capacitate toner | ≤5.000pgs |
|---|---|
| Culoare toner | Black |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Box |
| Print technology | Laser printing |
| Weight | 900 g |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Cartridge return & recycling | Yes |
| Country of origin | Mexico |
| Products per pallet | 112 pc(s) |
| Black toner page yield | 5000 pages |
| Package dimensions (WxDxH) | 450 x 136 x 182 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1003.3 x 1186.2 x 1242.1 mm (39.5 x 46.7 x 48.9) |
| Compatibility | MS310d, MS310dn |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 5000 pages |
| Package weight (imperial) | 0.907 kg (2 lbs) |
| Toner cartridge | HTC |
| Pallet weight (imperial) | 117.5 kg (259 lbs) |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Hartie foto Canon ZINK pentru Zoemini, 5x7.6 cm, 20 bucati.
Sursa Corsair RMx Series™ RM750x, 80 PLUS® Gold, 750W
TIGAIE CLATITE PROFESIONALA 26*2 CM, CHEF LINE, COOKING BY HEINNER
Mousepad Trust Primo, M, galben
Mouse Trust GXT 960, Graphin Ultra-lightweight Gaming Mouse, negru
Docking Station ASUS SIM PRO 2, USB Ports
Toner Xerox 106R04348, black, 3 k, pentru B210V, B205V, B215V.
Ecran de proiectie Sopar Profesional, manual, perete, 180cm x 190cm,
Tastatura Genius KB-100, neagra 




Nu există recenzii încă.