noua modificare Microsoft Surface Pro 9, Tablet PC(platinum), Windows 10 Pro, 256GB, 16GB RAM,processor Intel® Core™ i7-1265U, resolution 2,880 x 1,920 pixels, 13 inches, frequency 120Hz,aspect ratio 3:2,Iris Xe Graphics, WiFi 6 (802.11ax),Bluetooth 5.1, speakers 2x 2W, 2x Thunderbolt 4, Other ports: 1x Surface Connect port, 1x Surface Type Cover, Operation: up to 16 hours, garantie: 24 luni
Tablete
noua modificare Microsoft Surface Pro 9, Tablet PC(platinum), Windows 10
Producator:
Microsoft surface
Disponibilitate:
Stoc epuizat
9.998,99lei
Stoc epuizat
| Color | Argintiu |
|---|---|
| Screen | 13" |
| Capacity-RAM | 16GB |
| Bluetooth | Yes |
| Storage media | SSD |
| Mobile network connection | No |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Speaker power | 2 W |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Yes |
| Embedded options available | No |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Password protection | Yes |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Number of microphones | 2 |
| Intel Flex Memory Access | Yes |
| Processor generation | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Intel Trusted Execution Technology | Yes |
| Execute Disable Bit | Yes |
| Thunderbolt technology | Yes |
| Processor cache | 12 MB |
| Intel Stable Image Platform Program (SIPP) | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| UN number | 3481 |
| Video recording | Yes |
| Battery included | Yes |
| Graphics card family | Intel |
| Docking connector type | Microsoft Surface Connector, Microsoft Surface Cover |
| Magnetometer | Yes |
| Battery weight | 195 g |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Battery capacity | 47.7 Wh |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Camera principala | Da |
| Camera fata | Da |
| Culoare | Argintiu |
| Tehnologie ecran | LCD |
| Memorie interna | 256 GB |
| Sistem de operare | Microsoft Windows |
| Conectivitate | Fara SIM |
| Tip procesor tableta | Intel |
| Diagonala tableta | 13 inches |
| Rezolutie | 2,880 x 1,920 pixels |
| Model Procesor | i7-1265U |
| Producator | MICROSOFT SURFACE |
| Garantie | 24 |
Hartie foto Canon ZINK pentru Zoemini, 5x7.6 cm, 20 bucati.
Sursa Corsair RMx Series™ RM750x, 80 PLUS® Gold, 750W
TIGAIE CLATITE PROFESIONALA 26*2 CM, CHEF LINE, COOKING BY HEINNER
Mousepad Trust Primo, M, galben
Mouse Trust GXT 960, Graphin Ultra-lightweight Gaming Mouse, negru
Docking Station ASUS SIM PRO 2, USB Ports
Toner Xerox 106R04348, black, 3 k, pentru B210V, B205V, B215V.
Ecran de proiectie Sopar Profesional, manual, perete, 180cm x 190cm,
Tastatura Genius KB-100, neagra 


Nu există recenzii încă.