HP Mouse USB-A wired, black, 3 buttons, ambidextrous, up to 1600 dpi. Dimensions: 10.34 x 6.11 x 3.42 cm. Weight 60g
| Purpose | Office |
|---|---|
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Form factor | Ambidextrous |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Buttons quantity | 3 |
| Device interface | USB Type-A |
| Package height | 47 mm |
| Weight | 60 g |
| Package weight | 120 g |
| Power source | Cable |
| Ergonomic design | Yes |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Cable length | 1 m |
| Package depth | 78 mm |
| Height | 34.2 mm |
| Package width | 129 mm |
| Depth | 611 mm |
| Width | 103.4 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122875466 |
| Mouse-Size | Regular |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |




Nu există recenzii încă.