MicroSD Kingston, 32GB, Canvas Select Plus, Clasa 10 UHS-I Performance, U1, V10, Read upt to 100 MB/s ( adaptorul SD nu este inclus )
Carduri memorie
Card de Memorie MicroSD Kingston Select Plus, 32GB, Class 10
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
30,00lei
Stoc epuizat
| Flash card type | MicroSDHC |
|---|---|
| Flash memory class | Class 10 |
| Supported file systems | FAT32 |
| Memory voltage | 3.3 V |
| Capacity | 32 GB |
| Read speed | 100 MB/s |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Video Speed Class | V10 |
| Memory adapter included | No |
| Capacitate card | 32 GB |
| Adaptor | Nu |
| Tip card | Micro-SDHC |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Protection features | Shock resistant, Vibration proof, X-ray proof |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |





Nu există recenzii încă.