| Tip | Condensator |
| Tip conexiune | Cu fir |
| Tip transmisie | Digital |
| Conectivitate | USB |
| Tip captare | Supercardioid |
| Culoare | Roz |
19 în stoc
421,00lei
19 în stoc
| Tip | Condensator |
| Tip conexiune | Cu fir |
| Tip transmisie | Digital |
| Conectivitate | USB |
| Tip captare | Supercardioid |
| Culoare | Roz |
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| Tip microfon | Condenser |
| Interfata | USB |
| Tip suport | Fix |
| Iluminare | Nu |
| Microphone Total Harmonic Distortion (THD) | 1% |
| Country of origin | China |
| Product colour | Pink |
| Height | 162.5 mm |
| Package depth | 175 mm |
| Power consumption | 500 mA |
| Width | 88.9 mm |
| Package width | 67 mm |
| Package weight | 480 g |
| Harmonized System (HS) code | 8518100090 |
| Bit rate | 16 bit |
| Sample rate | 48 kHz |
| Sensitivity (1kHz) | 17.8 mV/Pa |
| Operating voltage | 6 V |
| Package height | 173 mm |
| Weight | 277 g |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.