| Tip | Condensator |
| Tip conexiune | Cu fir |
| Tip transmisie | Digital |
| Conectivitate | USB |
| Tip captare | Cardioid |
| Continut pachet | 1 x Microfon 1 x Cablu USB 1 x Trepied |
| Culoare | Negru |
Microfoane
Microfon Trust GXT 244 Buzz USB Streaming
Producator:
Trust
Disponibilitate:
15 în stoc
379,99lei
15 în stoc
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| Tip microfon | Condenser |
| Interfata | USB |
| Tip suport | Fix |
| Iluminare | Nu |
| Noise reduction | Yes |
| Microphone sensitivity | -36 dB |
| Country of origin | China |
| Package weight | 1.1 kg |
| Package width | 240 mm |
| Product colour | Black, Red |
| Microphone direction type | Cardioid |
| Cable length | 1.8 m |
| Depth | 205 mm |
| Package depth | 260 mm |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Width | 205 mm |
| Desktop stand | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 8518100090 |
| Bit rate | 16 bit |
| Sample rate | 48 kHz |
| Microphone frequency | 30 – 18000 Hz |
| Compatible operating systems | Windows 7, 8, 10, Mac OS X 10.5 + |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 79 dB |
| Height | 285 mm |
| Microphone weight | 716 g |
| Package height | 90 mm |
| Sound pressure level (max) | 130 dB |
| Weight | 434 g |
| Stand weight | 282 g |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Hartie foto Canon ZINK pentru Zoemini, 5x7.6 cm, 20 bucati.
Sursa Corsair RMx Series™ RM750x, 80 PLUS® Gold, 750W
TIGAIE CLATITE PROFESIONALA 26*2 CM, CHEF LINE, COOKING BY HEINNER
Mousepad Trust Primo, M, galben
Mouse Trust GXT 960, Graphin Ultra-lightweight Gaming Mouse, negru
Docking Station ASUS SIM PRO 2, USB Ports
Toner Xerox 106R04348, black, 3 k, pentru B210V, B205V, B215V.
Ecran de proiectie Sopar Profesional, manual, perete, 180cm x 190cm,
Tastatura Genius KB-100, neagra 












Nu există recenzii încă.