Card de memorie Samsung MicroSDXC EVO Plus, 64GB, UHS-1 (U1), (2020), Clasa 10 + Adaptor SD
Carduri memorie
Card de memorie MicroSD SDXC Samsung EVO Plus, 64GB, Adaptor
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
89,99lei
Stoc epuizat
| Flash memory class | Class 10 |
|---|---|
| Memory adapter included | SD |
| Read speed | 100 MB/s |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Endurance | 10000 cycles per logical sector |
| Capacity | 64 GB |
| Memory voltage | 2.7,3.6 V |
| Write speed | 20 MB/s |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Capacitate card | 64 GB |
| Adaptor | Da |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Protection features | Magnet proof, Temperature proof, Water resistant, X-ray proof |
| Certification | FCC, CE, VCCI, RCM |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 120 |





Nu există recenzii încă.