SD Card Kingston, 256GB, Canvas Select Plus, Clasa 10 UHS-I, R/W 100/85 MB/s, Format: exFAT
Carduri memorie
Card de Memorie SD Kingston Canvas Select Plus, 256GB, Class
Producator:
Kingston
Availability:
35 în stoc
169,99lei
35 în stoc
| Capacitate SD | 256GB |
|---|---|
| Tip SD | SD |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Memory voltage | 3.3 V |
| Read speed | 100 MB/s |
| Flash card type | SDXC |
| Capacity | 256 GB |
| Write speed | 85 MB/s |
| Supported file systems | exFAT |
| Capacitate card | 256 GB |
| Adaptor | Nu |
| Tip card | SDXC |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Protection features | Heat resistant, Vibration proof, Waterproof, X-ray proof |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Depth | 24 mm |
| Height | 32 mm |
| Width | 2.1 mm |
| Package width | 5.59 mm |
| Package depth | 101.6 mm |
| Weight | 1.9 g |
| Package weight | 13 g |
| Master (outer) case gross weight | 3.81 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Toner Canon C-EXV54M, magenta, capacitate 8500 pagini, pentru iRC3025/3025i
Tastatura HP HyperX Alloy Origins, cu fir, neagra
Camera supraveghere Hikvision IP bullet DS-2CD2043G2-IU(2.8mm)black, 4MP, culoare neagra, Acusens
Cartus cerneala Epson T6734, yellow, capacitate 70ml, pentru Epson L800
Camera supraveghere Hikvison IP bullet DS-2CD2083G2-I(2.8mm), 8MP, AcuSens - filtrarea
CAMERA TURRET 4MM 8MP IR30M ACUSENS
Cartus cerneala HP 3YM61AE Black Nr.305 3Ym61Ae Original HP Deskjet 




There are no reviews yet.