D-Link DUB-M610 6-in-1 USB-C Hub with HDMI, SD/microSD card reader and powerdelivery, DUB-M610,1* USB-C connector with USB cable 11.5 cm, 1* HDMI Port, 2* USB Type-APort (USB 3.0), 1* SD card slot, 1* microSD card slot, 1* USB-C powerdelivery.
Docking stations
D-Link DUB-M610 6-in-1 USB-C Hub with HDMI, SD/microSD card reader
Producator:
D-link
Disponibilitate:
Stoc epuizat
345,00lei
Stoc epuizat
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Interfata | USB-C |
| Maximum digital resolution | 4096 x 2160 pixels |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Power source type | USB |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Width | 95 mm |
| Ethernet LAN | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Microphone in | No |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 5 A |
| HDMI version | 1.4 |
| Depth | 45 mm |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 45 °C |
| Height | 11 mm |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Product colour | Aluminium |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), SD, SDHC, SDXC |
| Certification | CE, IC, FCC, RCM |
| Weight | 68 g |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 24 |
Sursa Asus ROG THOR 1000P2 Gaming, 1000W
Tastatura HP HyperX Alloy Origins Pbt, Tastatura mecanica, Cablu USB
Sursa Corsair CV Series™ CV550, 80 Plus® Bronze, 550 W
Camera de supraveghere Hikvision Turbo HD Bullet DS-2CE10DFT-F (2.8mm); 2MP, 




Nu există recenzii încă.