Dell Thunderbolt Dock WD22TB4, Connectivity: USB-C 3.2 Gen 2, USB-A 3.2 Gen 1 with PowerShare, 2 x DisplayPort 1.4, HDMI 2.0, USB-C Multifunction DisplayPort, 2 x USB-A 3.2 Gen 1 port, Gigabit Ethernet RJ45, Power In, 2 x Thunderbolt™ 4, Dimensions: 205 mm x 90 mm x 29 mm, Weight: 650 g, External displays supported: Up to 4, AC adapter options: 180 W, Maximum supported resolution: 3 x 4K (3840 x 2160) @60 Hz + 1 x 4K (3840 x 2160) @30 Hz, 3y warranty
Docking stations
Dell Thunderbolt Dock WD22TB4, Connectivity: USB-C 3.2 Gen 2, USB-A
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.457,99lei
Stoc epuizat
| Interfata | USB-C |
|---|---|
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| PowerShare | Yes |
| Number of USB ports with PowerShare support | 1 |
| Maximum digital resolution | 5120 x 2880 pixels |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Power source type | DC |
| Microphone in | No |
| HDMI version | 2.0 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Weight | 650 g |
| Height | 29 mm |
| Depth | 90 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Width | 205 mm |
| Connectivity technology | Docking |
| Linux operating systems supported | Ubuntu 20.04 LTS |
| AC input voltage | 120 – 230 V |
| Host interface | Thunderbolt |
| Power supply | 180 W |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Placa video Gigabyte GeForce RTX 3070 EAGLE OC 8G 2.0 













Nu există recenzii încă.