| Tip mouse |
Wired
|
| Interfata |
USB
|
| Tehnologie |
Optic
|
| Rezolutie maxima |
7200 dpi
|
| Numar butoane |
3
|
| Culoare |
Negru
|
| Iluminare |
Da
|
| Culoare LED |
RGB
|
| Dimensiuni |
114.7 x 63 x 37.3 mm
|
| Greutate |
78 g
|
| Lungime cablu |
2.1 m
|
| Ambidextru |
Da
|
| Rezoluție Mouse | 1001-3000dpi |
|---|---|
| Wireless | No |
| Movement detection technology | Optical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Form factor | Ambidextrous |
| Buttons quantity | 3 |
| Weight | 78 g |
| Purpose | Gaming |
| Power source | Cable |
| Ergonomic design | Yes |
| Cable length | 2.1 m |
| Depth | 63 mm |
| Movement resolution | 6400 DPI |
| Scroll type | Ring |
| Windows operating systems supported | Windows 7 x64 |
| Width | 114.7 mm |
| Height | 373 mm |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 24 |







Nu există recenzii încă.