Mouse Philips SPK7207BL, USB 2.0, optic, 1000 DPI, 1.5m, negru
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Mouse-Resolution | ≤1000dpi |
| Purpose | Office |
| Movement resolution | 1200 DPI |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Form factor | Ambidextrous |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Buttons quantity | 3 |
| Weight | 78 g |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Connectivity technology | Wired |
| Power source | Cable |
| Ergonomic design | Yes |
| Height | 35 mm |
| Cable length | 1.5 m |
| Buttons durability (million clicks) | 3 |
| Windows operating systems supported | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Width | 65 mm |
| Depth | 110 mm |
| Driver requirement | N |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 85 °C |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 24 |
TAVA PIZZA PERFORATA 32x1 CM,VANORA HOME
Cartus cerneala HP CZ132A,yellow, 29 ml, HP Designjet T120, DesignjetT52024'',
Tastatura Serioux 9400 ROMANIA, cu fir, RO layout, neagra, 104
Toner Lexmark 60F2H00, black, 10 k, MX310dn , MX410de ,
SSD Samsung 870 EVO, 4TB, SATA III
Monitor 23.8" ASUS BE24EQSK, FHD 1920*1080, 16:9, IPS, non glare,
Toner Canon CRG-T09 black, 7.6k pagini, pentru I-sensys, C1127I/IF/P.
Procesor Intel® Core™ i3-10100 Comet Lake, 3.6GHz, 6MB, Socket 1200
Razer Enki - Quartz - Gaming Chair with Enhanced Customization
SSD ADATA SU650, 480GB, 2.5", SATA III
Camera supraveghere Hikvison IP bullet DS-2CD2083G2-I(2.8mm), 8MP, AcuSens - filtrarea 






There are no reviews yet.