Mouse Razer Naga V2 PRO Connectivity Razer HyperSpeed Wireless (2.4GHz) Bluetooth Wired – Speedflex Cable USB Type C Battery Life Up to 150 hours (on HyperSpeed Wireless) Up to 300 hours (on Bluetooth) RGB Lighting Razer Chroma RGB (Logo, and 12 button side plate) Sensor Focus Pro 30K Optical Sensor Max Sensitivity (DPI) 30000 Max Speed (IPS) 750 Max Acceleration (G) 70 Programmable Buttons 10 / 14 / 20 Switch Type Optical Mouse Switches Gen-3 Switch Lifecycle 90-million Clicks On-board Memory Profiles 5
| Wireless | Da |
|---|---|
| Mouse-Resolution | ≥3001dpi |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Country of origin | China |
| Movement resolution | 30000 DPI |
| Mouse tracking speed | 750 ips |
| Buttons durability (million clicks) | 90 |
| Acceleration (max) | 70 G |
| Form factor | Right-hand |
| Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Package width | 70 mm |
| Package height | 176 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8471607000 |
| Power source | Batteries/Cable |
| Width | 70 mm |
| Weight | 21.7 g |
| Depth | 196 mm |
| Package depth | 196 mm |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Number of programmable buttons | 20 |
| Height | 176 mm |
| Package weight | 415 g |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 24 |
Toner refill kit Pantum TN-411X Black 6k compatibil cu P3010DW/3300DW/M6700DW/M6800FDW/M7100DW/M7200FDW
Toner Lexmark C232HC0, cyan, 2.3k, Return programme C2325dw / C2425dw
Drum Lexmark 56F0Z0E, black, 60 k, MX521de, MS421dw, MS521dn, MX521ade 




Nu există recenzii încă.