Mousepad AQIRYS Singularity MD, fabricat din material din microfibra, dimensiuni 450 x 400 x 3 mm, negru
| Tip mousepad | Gaming |
|---|---|
| Material | Textil |
| Iluminare | Nu |
| Dimensiune | Standard |
| Depth | 400 mm |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Wrist rest | No |
| Thickness | 3 mm |
| Protection features | Waterproof |
| Width | 450 mm |
| Producator | AQIRYS |
| Garantie | 0 |
Procesor Intel Alder Lake, Core i5 12400F 2.5GHz box, socket
Cooler Procesor URANUS LS White ARGB PWM, compatibil Intel/AMD
Procesor Intel® Core™ i5-10400F Comet Lake, 2.9GHz, 12MB, Socket 1200 






There are no reviews yet.