| Dimensiuni | |
| Lungime |
320 mm
|
| Latime |
270 mm
|
| Grosime |
3 mm
|
| General | |
| Culoare |
Negru
|
| Material |
Textil cu baza cauciucata
|
| Tip mousepad | Gaming |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Dimensiune | Standard |
| Material | Cauciuc |
| USB powered | No |
| Recommended usage | Universal |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Wrist rest | No |
| Thickness | 3 mm |
| Non-slip base | Yes |
| Depth | 270 mm |
| Width | 320 mm |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 24 |
TP-LINK Gigabit WDM Media Converter, TL-FC311B-20, Standarde si protocoale: IEEE
Sursa de alimentare SERIOUS Solas White, 120mm, 80 Plus, 500W
Microfon Trust GXT 210 Scorp USB Mic
Microfon Profesional Razer Seiren V2 Pro, usb-c, negru
Camera supraveghere Hikvision Dome DS-2CE5AD0T-VPIT3F 2.7-13.5MM, 2
Camera Hikvision TurboHD Bullet DS-2CE16D8T-IT3E(2.8mm); HD1080p, 2MP CMOS Sensor, EXIR;
Sursa Corsair RMx Series™ RM750x, 80 PLUS® Gold, 750W
Sursa Serioux Energy, Ventilator 12cm, Protecții: OCP/OVP/UVP/SCP/OPP, 500W 




Nu există recenzii încă.