SSD Kingston, SNVS, M2-2280, 2TB, PCI Express 3.0 x4 NVMe, R/W speed: 2100MBs/1700MBs
SSDuri Interne
SSD Kingston SNVS 2TB, NVMe, M.2
Producator:
Kingston
Availability:
Stoc epuizat
1.397,99lei
Stoc epuizat
| Bracket-3.5in | No |
|---|---|
| Interfață SSD | PCI-E |
| Format SSD | M.2 |
| Capacitate SSD | 2TB |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Suport NVMe | Da |
| Iluminare led | Nu |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| Operating vibration | 2.17 G |
| Power consumption (write) | 3.3 W |
| Interfata | PCI Express 3.0 x4 |
| Format | M.2 |
| Power consumption (idle) | 0.005 W |
| Capacitate | 2 TB |
| Non-operating vibration | 20 G |
| Citire max. | 2000 – 2500 MB/s |
| TBW rating | 480 |
| Scriere max. | 1500 – 2000 MB/s |
| Power consumption (read) | 1.1 W |
| Read speed | 2100 MB/s |
| Write speed | 1700 MB/s |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 36 |
Trust Xalas USB Numeric Keypad, neagra
Carcasa Asus GT502 TUF GAMING black Case Size Mid
Mouse A4tech cu fir, V-Track OP-560NU, negru
Sursa Asus ROG Thor Platinum, Aura Sync, OLED display, 1200W
Toner Lexmark 74C2SM0, magenta, 7 k, CS720de / CS720dte /
LED TV HORIZON 32HL6301H/B, 32" D-LED, HD Ready (720p), Digital
Toner Lexmark 50F2H00, black, 5 k, MS310d , MS310dn ,
Mouse HP HYPERX Pulsefire Haste, wireless, alb-roz
SSD Kingston SKC3000D/2048G, 2TB, M2 NVMe
LED TV DIAMANT 24HL4300H/C, 24" D-LED, HD Ready (720p) Very
Toner Canon EXV49C, cyan, capacitate 19000 pagini, pentru iR Advance
Razer Enki - Quartz - Gaming Chair with Enhanced Customization
Monitor Dell 27" U2723QE 4K, 68.47 cm, TFT LCD IPS, 



There are no reviews yet.