SSD Samsung, 250GB, 860 Evo, retail, mSATA, R/W speed: 550/520MB/s, 7mm
SSDuri Interne
SSD Samsung 860 EVO, 250 GB, mSATA
Producator:
Samsung
Availability:
Stoc epuizat
681,99lei
Stoc epuizat
| Interfață SSD | mSATA |
|---|---|
| Format SSD | 2.5" |
| Capacitate SSD | 250GB |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Suport NVMe | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Hardware encryption | Yes |
| Interfata | SATA |
| Citire max. | sub 1000 MB/s |
| Capacitate | 250 GB |
| TRIM support | Yes |
| Memory type | V-NAND MLC |
| DevSlp (device sleep) support | Yes |
| Format | mSATA |
| SSD form factor | mSATA |
| Controller type | Samsung MJX |
| Scriere max. | 400 – 550 MB/s |
| Read speed | 550 MB/s |
| Write speed | 520 MB/s |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 60 |
Photoconductor Lexmark 54G0P00 125 K pentru MS/MX911,MX910,912
Scaun gaming/racing X by Serioux, Ares, ajustabil, piele sintetica, piston
Tastatura HP HyperX Alloy 65 RED Mecanica, neagra
Tastatura A4Tech KR-750, USB, neagra
FURCULITA INOX 30 X 3.4 CM,VANORA HOME 




There are no reviews yet.