SSD WD, 1TB, Blue, SATA 3.0, 3D NAND, 7mm, 2.5″, rata transfer r/w 560mbs/530mbs
SSDuri Interne
SSD WD Blue, 1TB, 2.5'', SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
29 în stoc
818,99lei
29 în stoc
| Bracket-3.5in | No |
|---|---|
| Interfață SSD | SATA |
| Format SSD | 2.5" |
| Capacitate SSD | 1TB |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Suport NVMe | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| NVMe | No |
| Hardware encryption | No |
| Maximum operating temperature | 70 °C |
| Capacitate | 1 TB |
| Interfata | SATA |
| Citire max. | sub 1000 MB/s |
| Random read (4KB) | 90000 IOPS |
| Random write (4KB) | 82000 IOPS |
| Format | 2.5 inch |
| TBW rating | 400 |
| Scriere max. | 400 – 550 MB/s |
| SSD form factor | 2.5 |
| Read speed | 560 MB/s |
| Write speed | 520 MB/s |
| Interface | Serial ATA III |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Width | 69.8 mm |
| Weight | 34.6 g |
| Height | 7 mm |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 85 °C |
| Depth | 100.2 mm |
| Mean time between failures (MTBF) | 17500000 h |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |
Camera supraveghere Hikvision Turbo HD DS-2CE19H8T-AIT3ZF(2.7-13.5mm); 5MP; 5 Megapixel high-performance
Microfon Trust GXT 244 Buzz USB Streaming
Camera supraveghere Hikvision IP License Plate Recognition (LPR) iDS- 2CD7A46G0/P-IZHS(2.8-12mm), 





Nu există recenzii încă.