Apple 11-inch iPad Pro (3rd) Wi_Fi + Cellular 256GB – Silver (2021)
| Camera principala | Da |
|---|---|
| Camera fata | Da |
| Rezolutie | 2K |
| Conectivitate | Cu SIM |
| Culoare | Silver |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Model Procesor | M1 |
| Sistem de operare | iPadOS |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip procesor tableta | Apple |
| Tehnologie ecran | Retina |
| Diagonala tableta | 11-inch |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Mouse pad Razer Goliathus Extended Chroma, Quartz Edition, gri 




Nu există recenzii încă.