Apple iPad 9 10.2″ Wi-Fi 64GB Silver
| Bluetooth | Yes |
|---|---|
| Mobile network connection | No |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Storage media | Flash |
| Video recording | Yes |
| Voice call | Yes |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Video capturing speed | 120 fps |
| Docking connector type | Apple Lightning, Apple Smart Connector |
| Battery capacity | 32.4 Wh |
| Camera principala | Da |
| Camera fata | Da |
| Conectivitate | Fara SIM |
| Culoare | Silver |
| Sistem de operare | iPadOS |
| Tip procesor tableta | Apple |
| Rezolutie | 2K |
| Tehnologie ecran | Retina |
| Memorie interna | 64 GB |
| Diagonala tableta | 10.2" |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Model Procesor | A13 |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Toner Lexmark 78C2XKE black, 8.5k ,compatibil cu CX622ade, CX625ade, CS421dn,
Toner Xerox 106R02778, black, 3 k, Phaser 3052,3260, WorkCentre3215,3225
Toner Lexmark 56F2X00, black, 20 k, MX521de, MS421dw, MS521dn, MX521ade,
CARCASA SHARKOON RGB WAVE
Toner Lexmark 78C2UYE yellow, 7k ,compatibil cu CS521DN,CD622DE.
Sursa Spacer ATX 500, 250W for 500 Desktop PC, „SPS-ATX-500”
Carcasa PC Serioux BASIC, Sursa 450W, Middle Tower, ATX, black 




Nu există recenzii încă.