Apple iPad 9 10.2″ WiFi & Cellular 64GB Grey
| Bluetooth | Yes |
|---|---|
| Number of built-in speakers | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Mobile network connection | Yes |
| Storage media | Flash |
| Video recording | Yes |
| Voice call | Yes |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Video capturing speed | 120 fps |
| Docking connector type | Apple Lightning, Apple Smart Connector |
| Battery capacity | 32.4 Wh |
| Dual SIM support | Yes |
| Sistem de operare | iPadOS |
| Camera principala | Da |
| Camera fata | Da |
| Memorie interna | 64 GB |
| Rezolutie | 2K |
| Tehnologie ecran | LCD |
| Culoare | Gri |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Conectivitate | Cu SIM |
| Tip procesor tableta | Apple |
| Diagonala tableta | 10.1 – 12 inch |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
SSD Kingston SKC3000D/4096G, 4TB, M2 NVMe
Xiaomi RedMI 9A 6.53", 2GB RAM, 32GB, DualSIM -
Toner Lexmark 80C2HK0, black, 4 k, CX410de , CX410de with 




There are no reviews yet.