Apple iPad mini 6 8.3″ Cellular & WiFi 256GB – Purple
| Mobile network connection | Yes |
|---|---|
| Anti-reflective coating | Yes |
| Storage media | Flash |
| Video recording | Yes |
| Video capturing speed | 240 fps |
| Screen flash | Yes |
| Voice call | Yes |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Battery capacity | 19.3 Wh |
| Dual SIM support | Yes |
| Browsing time (3G) | 9 h |
| Camera principala | Da |
| Camera fata | Da |
| Conectivitate | Cu SIM |
| Diagonala tableta | 8.1 – 10 inch |
| Culoare | Purple |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Sistem de operare | iPadOS |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip procesor tableta | Apple |
| Rezolutie | 2K |
| Tehnologie ecran | Retina |
| Model Procesor | A15 |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Sursa Asus ROG THOR 1000P2 Gaming, 1000W
Tastatura HP HyperX Alloy Origins Pbt, Tastatura mecanica, Cablu USB
Sursa Corsair CV Series™ CV550, 80 Plus® Bronze, 550 W
Camera de supraveghere Hikvision Turbo HD Bullet DS-2CE10DFT-F (2.8mm); 2MP,
CUTIT UNIVERSAL 15 CM, MAESTRO, COOKING BY HEINNER 



Nu există recenzii încă.