Cartus toner HP CF410A black, 2.3 K, Laser Jet M452DN / M452DW / M452NW/ M477FDN / M477FDW / M477FNW
| Capacitate toner | ≤5.000pgs |
|---|---|
| Culoare toner | Black |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Package type | Box |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 32.5 °C |
| Print technology | Laser printing |
| Country of origin | Japan |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Package width | 363 mm |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Package depth | 102 mm |
| Height | 123 mm |
| Width | 36.3 mm |
| Package height | 123 mm |
| Compatibility | HP 410 toner cartridges work with: HP LaserJet Pro M377, M452, M477 |
| Package weight | 900 g |
| Maximum number of stacking cartons | 36 pc(s) |
| Pallet gross weight | 239.2 g |
| Pallet weight (EU) | 171.7 g |
| Layers per pallet | 9 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 243 pc(s) |
| Products per pallet | 243 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 168 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1102.4 x 942.3 x 1252.2 mm (43.4 x 37.1 x 49.3) |
| Pallet weight (imperial) | 238.6 kg (526.1 lbs) |
| Pallet size (EU) | 1100 x 730 x 1133 mm |
| Black toner page yield | 2300 pages |
| OEM code | CF410A |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793807507 |
| Depth | 102 mm |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Mouse ASUS Marshmallow MD100, wireless, blue
Scaun gaming X by Serioux, Kessian, ajustabil, piele sintetica, piston
Toner Lexmark B282H00, black , 15k, Return programme B2865dw /
Tastatura Apple Magic Keyboard w Touch, bluetooth, US English, SIlver
Multifunctional laser mono Xerox Workcentre B315V_DNI, (Tiparire, Copiere, Scanare, Fax),Dimensiune:
Procesor Intel Comet Lake, Pentium Gold G6405 4.1GHz box, LGA
Procesor Intel Alder Lake, Core i7 12700 2.1GHz, LGA1700, box
Camera supraveghere Hikvision IP bullet DS-2CD2046G2-I(2.8mm)C, 4 MP, low-light powered
Microfon Trust GXT 210 Scorp USB Mic
Apple iPhone SE 3 5G (2022) 4.7" 64GB Midnight (Black)
Cartus cerneala Canon PGI1500XLMULTI, multipack, Dual Resistant High Density, pentru
Toner Lexmark C2320Y0, yellow, 1k, Return programme C2325dw / C2425dw 


There are no reviews yet.