Toner Lexmark 51F2H00, black, 5 k, MS312dn / MS415dn, Return Program.
| Capacitate toner | ≤5.000pgs |
|---|---|
| Culoare toner | Black |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Print technology | Laser printing |
| Package height | 136 mm |
| Package weight | 900 g |
| Package depth | 450 mm |
| Compatibility | MS312/MS415 |
| Black toner page yield | 5000 pages |
| Country of origin | China, European Union |
| Package width | 182 mm |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Tastatura HP HyperX Origins Core, USB-C, cu fir, black 



Nu există recenzii încă.