Toner Lexmark 52D2H0E, black, 25 k, MS810de , MS810dn , MS810dtn, MS810n , MS811dn , MS811dtn , MS811n , MS812de , MS812dn , MS812dtn
| Capacitate toner | ≥10.001pgs |
|---|---|
| Culoare toner | Black |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Package type | Box |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Colour | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 30 °C |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Print technology | Laser printing |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Package height | 198 mm |
| Package weight | 1.7 kg |
| Country of origin | China, Mexico, European Union |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Cartridge return & recycling | Yes |
| Package depth | 495 mm |
| Package width | 158 mm |
| Page yield footnote | ISO/IEC 19752 |
| Black toner page yield | 25000 pages |
| Compatibility | MS812de, MS812dn, MS810de, MS811dn, MS810dn, MS812dtn, MS810n, MS811n |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Camera de supraveghere Hikvision Turbo HD Bullet HWT-B323-Z; 2MP; seria
CAMERA SUPRAVEGHERE SPEED-DOME 4MP
Camera supraveghere Hikvision mini PTZ IP DS-2DE2A204IW-DE3(2.8-12mm) (C); 2MP, Power 


Nu există recenzii încă.