Cartus toner Lexmark 71B0H20, black ,return programme, 6k, pentru CX417DE, CS417DN
| Capacitate toner | 5001-10.000pgs |
|---|---|
| Culoare toner | Black |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Box |
| Package height | 72 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Print technology | Laser printing |
| Black toner page yield | 6000 pages |
| Package depth | 102 mm |
| Country of origin | China, Mexico, European Union |
| Package width | 141 mm |
| Package weight | 270 g |
| Compatibility | CX417de CS417dn |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
MousePAD GEMBIRD gaming, cauciuc si gel, 240 x 220 x
Mouse Trust Ozaa, Rechargeable Wireless, alb 



Nu există recenzii încă.