Cartus toner Lexmark 71B20Y0, yellow ,return program ,2.3k, CX317DN/417DE, CS317DN/417DN/
| Capacitate toner | ≤5.000pgs |
|---|---|
| Culoare toner | Color |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Box |
| Printing colours | Yellow |
| Package height | 72 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Print technology | Laser printing |
| Package weight | 200 g |
| Package depth | 102 mm |
| Country of origin | China, Mexico, European Union |
| Package width | 141 mm |
| Colour toner page yield | 2300 pages |
| Compatibility | CX317dn CX417de CS317dn CS417dn |
| Approximate page yield (black, ISO/IEC 19798) | 2300 pages |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
D-Link Camerade supraveghere DCS-8325LH, Smart Full-HD wi-fi, ; 2Megapixel; Day
Toner Canon CRG055C Cyan, capacitate 2.1k pagini, pentru LBP66x, MF74x.
Placa video Sapphire Radeon RX 6500 XT PULSE OC 4GB
Cartus cerneala Canon CLI-551XL, cyan, capacitate 11ml, pentru Canon Pixma
CUTIT DECOJIT 9 CM, MAESTRO, COOKING BY HEINNER
Toner JetWorld JWC-CCEXV54YN Yellow 8.5 K C Canon C-EXV54Y
Mouse A4tech cu fir, optic, OP-720, negru
MousePAD GEMBIRD gaming, cauciuc si gel, 240 x 220 x 



There are no reviews yet.