| Tip microfon |
Condenser
|
| Tip suport |
Fix
|
| Conectivitate |
Cu fir
|
| Conexiune |
USB
|
| Raspuns in frecventa |
20 – 20.000 Hz
|
| Sensibilitate |
-36 dB
|
| Buton mute |
Da
|
| Lungime cablu |
3 m
|
| Culoare |
Negru
|
| Greutate |
254 g
|
| Dimensiuni |
249.4 x 128.4 x 101.7 mm
|
| Caracteristici |
Iluminare RGB
|
Microfoane
Microfon HP HyperX QuadCast S, Black
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
1.363,98lei
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| Tip microfon | Condenser |
| Interfata | USB |
| Tip suport | Fix |
| Iluminare | Da |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone sensitivity | -36 dB |
| Country of origin | China |
| Cable length | 3 m |
| Harmonized System (HS) code | 85181000 |
| Microphone input impedance | 32 Ω |
| Microphone Total Harmonic Distortion (THD) | 0.05% |
| Microphone Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 90 dB |
| Microphone weight | 254 g |
| Weight | 255 g |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |
TP-LINK Gigabit WDM Media Converter, TL-FC311B-20, Standarde si protocoale: IEEE
Sursa de alimentare SERIOUS Solas White, 120mm, 80 Plus, 500W
Microfon Trust GXT 210 Scorp USB Mic
Microfon Profesional Razer Seiren V2 Pro, usb-c, negru
Camera supraveghere Hikvision Dome DS-2CE5AD0T-VPIT3F 2.7-13.5MM, 2
Camera Hikvision TurboHD Bullet DS-2CE16D8T-IT3E(2.8mm); HD1080p, 2MP CMOS Sensor, EXIR;
Sursa Corsair RMx Series™ RM750x, 80 PLUS® Gold, 750W 




Nu există recenzii încă.