Microfon HP HyperX SoloCast, cardioid, USB, Negru
Microfoane
Microfon HP HyperX SoloCast, Black
Producator:
Hp
Disponibilitate:
63 în stoc
564,99lei
63 în stoc
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| Tip microfon | Condenser |
| Interfata | USB |
| Tip suport | Fix |
| Iluminare | Nu |
| Country of origin | China |
| Input voltage | 5 V |
| Cable length | 2 m |
| Volume control | Touch |
| Bit rate | 16 bit |
| Harmonized System (HS) code | 85181000 |
| Compatible products | PC, PS5, PS4, Mac |
| Weight | 258.5 g |
| Sensitivity (1kHz) | 6 mV/Pa |
| Microphone weight | 261 g |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |
Microfon Trust GXT 242 Lance Streaming Mic
Camera de supraveghere Hikvision Turbo HD Bullet DS-2CE16D8T-IT3ZE(2.8- 12mm); HD1080P,
CUTIT DEZOSAT 20 CM, MAESTRO, COOKING BY HEINNER
Microfon Trust GXT 258W Fyru Ps5 





Nu există recenzii încă.