Mouse HP cu fir, HYPERX Pulsefire Haste, Pixart 3327 sensor, DPI pana la 6.200, RGB Gaming Mouse, greutate 123g, Wireless, White
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Mouse-Resolution | ≥3001dpi |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Form factor | Ambidextrous |
| Power source | Batteries |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| AC adapter included | No |
| Product colour | White |
| Battery type | Built-in battery |
| Depth | 67 mm |
| Package weight | 160 g |
| Purpose | Gaming |
| Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Buttons quantity | 6 |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Package depth | 118 mm |
| Height | 38 mm |
| Cable length | 1.8 m |
| Device interface | RF Wireless + USB Type-A |
| Movement resolution | 16000 DPI |
| Mouse tracking speed | 450 ips |
| Buttons durability (million clicks) | 80 |
| Acceleration (max) | 40 G |
| Width | 134 mm |
| Weight | 59 g |
| Package width | 179 mm |
| Package height | 59 mm |
| Rubber grips | Yes |
| USB Type-C required charging power (min) | 1.5 W |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |
TP-LINK Gigabit WDM Media Converter, TL-FC311B-20, Standarde si protocoale: IEEE
Sursa de alimentare SERIOUS Solas White, 120mm, 80 Plus, 500W
Microfon Trust GXT 210 Scorp USB Mic
Microfon Profesional Razer Seiren V2 Pro, usb-c, negru
Camera supraveghere Hikvision Dome DS-2CE5AD0T-VPIT3F 2.7-13.5MM, 2
Camera Hikvision TurboHD Bullet DS-2CE16D8T-IT3E(2.8mm); HD1080p, 2MP CMOS Sensor, EXIR;
Sursa Corsair RMx Series™ RM750x, 80 PLUS® Gold, 750W
Sursa Serioux Energy, Ventilator 12cm, Protecții: OCP/OVP/UVP/SCP/OPP, 500W 





Nu există recenzii încă.