Mouse Serioux wireless, Drago 300, 1000dpi, negru, baterie AA inclusa, receptor nano, blister, USB

| Purpose | Office |
|---|---|
| Device interface | RF Wireless |
| Movement resolution | 1200 DPI |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| HP segment | Home |
| Form factor | Ambidextrous |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Power source | Batteries |
| Number of batteries supported | 1 |
| Battery type | AA |
| Width | 101 mm |
| Depth | 60 mm |
| Weight | 50 g |
| Height | 25.3 mm |
| Package width | 198 mm |
| Package depth | 139 mm |
| Package height | 53 mm |
| Package weight | 150 g |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Receiver type | Nano receiver |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Buttons quantity | 3 |
| Country of origin | China |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Product colour | Black, Red |
| Scrolling directions | Vertical |
| Recommended usage | PC/Laptop |
| Producator | SERIOUX |
| Garantie | 36 |
Licenta retail Bitdefender Internet Security - protectie completapentru Windows, valabila
Licenta retail Bitdefender Internet Security - protectie completapentru Windows, valabila 

Nu există recenzii încă.