Mouse Logitech B100, Usb, Black, 910-003357
| Purpose | Office |
|---|---|
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Form factor | Ambidextrous |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Buttons quantity | 3 |
| Country of origin | China |
| AC adapter included | No |
| USB Type-C charging port | No |
| Plug and Play | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Weight | 90 g |
| Scrolling directions | Vertical |
| Power source | Cable |
| Scroll | Yes |
| Recommended usage | PC |
| Programmable mouse buttons | No |
| Package depth | 87 mm |
| USB required | Yes |
| Cable length | 1.8 m |
| Customizable weight | No |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Package height | 132 mm |
| Movement resolution | 800 DPI |
| Keypad integrated | No |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.3 Panther |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Package width | 42 mm |
| Package weight | 109 g |
| Packaging content | Mouse 3-year guarantee and full product support |
| Master (outer) case width | 383 mm |
| Master (outer) case length | 233 mm |
| Master (outer) case height | 616 mm |
| Master (outer) case gross weight | 10.9 kg |
| Producator | LOGITECH |
| Garantie | 24 |
Cartus cerneala Epson C13T11C140 black, capacitate 3k pagini,compatibil cu: WF-C53xx
TIGAIE ALUMINIU+CAPAC 24x4 CM, BELLA, VANORA
Mouse A4tech cu fir, optic, OP-620D-U1, negru
Rasnita electrica HEINNER HCG-150IXGD, putere 150W, capacitate 50G, interior din
Cartus cerneala Epson Enterprise Cyan, capacitate 50k pagini, pentru Epson
Desktop Dell Vostro 3710 SFF, i5-12400, 8GB, 256GB SSD, Ubuntu
Cartus cerneala Canon PGI-570 PGBK, pigment black, capacitate 15ml, pentru
SSD Samsung 980 PRO, 1TB, NVMe, M.2
Cooler CPU Corsair H115i ELITE RGB
Mouse Serioux cu fir, optic, Pastel 3300, 1000dpi, negru, ambidextru, 



There are no reviews yet.