Mousepad AOC MM300L, 450x400mm, 4mm grosime, cauciuc
| Tip mousepad | Gaming |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Dimensiune | Mare |
| Width | 400 mm |
| Depth | 450 mm |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Wrist rest | No |
| Non-slip base | Yes |
| Protection features | Waterproof |
| Material | Rubber |
| Package width | 67 mm |
| Package depth | 435 mm |
| Product colour | Grey, Black |
| Stitched edges | Yes |
| Thickness | 4 mm |
| Box contents | Mousepad |
| Size | L |
| Package height | 67 mm |
| Producator | AOC |
| Garantie | 0 |
Camera supraveghere Hikvision Turbo HD DS-2CE19H8T-AIT3ZF(2.7-13.5mm); 5MP; 5 Megapixel high-performance
Microfon Trust GXT 244 Buzz USB Streaming
Camera supraveghere Hikvision IP License Plate Recognition (LPR) iDS- 2CD7A46G0/P-IZHS(2.8-12mm), 







Nu există recenzii încă.