Mousepad HP, HyperX PULSEFIRE MAT,Gaming Mouse Pad, Medium
| Tip mousepad | Gaming |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Dimensiune | Standard |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Depth | 150 mm |
| Package width | 114 mm |
| Weight | 220 g |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Wrist rest | No |
| Thickness | 3 mm |
| Height | 95 mm |
| Material | Cloth, Rubber |
| Width | 195 mm |
| Package depth | 205 mm |
| Package height | 233 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196188567319 |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |
CAMERA IP BULLET 5MP 2.7-13.5MM
Mouse Trust GXT 960, Graphin Ultra-lightweight Gaming Mouse, negru
Camera supraveghere Hikvision Turbo HD turret DS-2CE78H0T-IT3F(2.8mm) (C), 5MP, rezolutie:
CAMERA SUPRAVEGHERE 8MP 2.7-8mm
Camera Hikvision TurboHD Bullet DS-2CE16D8T-IT3E(2.8mm); HD1080p, 2MP CMOS Sensor, EXIR;
Camera supraveghere Turbo HD bullet Hikvision DS-2CE17H0T-IT3E(3.6mm) C, 5MP, POC,
OPTICAL TRANSCEIVER HU 100GBase-SR4, QSFP28,100G,Multi-mode (850nm,0.1km,MPO) 




Nu există recenzii încă.